Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   RSS Feed   Registriraj seRegistriraj se

BMX državno prvenstvo UCI C6 Maribor 28. in 29. april 2012!

Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo
admin
Administrator foruma

Pridružen/-a: 03.03. 2008, 20:49
Prispevkov: 324

PrispevekObjavljeno: 07 Mar 2012 18:44    Naslov sporočila: BMX državno prvenstvo UCI C6 Maribor 28. in 29. april 2012! Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Vse ljubitelje BMX kolesarstva vabim na na Državno prvenstvo v BMX V Mariboru, več informacij odspodaj!

TEKMOVALNE KATEGORIJE:

BMX DRŽAVNO PRVENSTVO UCI C6 in POKAL SLOVENIJE (SOBOTA 28.4.)

- ime ekipe
- štartno številko (če ima svojo, drugače mu jo dodeli organizator na dan tekmovanja)

V PRIMERU, DA SE TEKMOVALEC PREDPRIJAVI NA TEKMO IN SE JE NATO NEUPRAVIČENO NE UDELEŽI, MORA RAVNO TAKO PLAČATI ŠTARTNINO, ČE NE NA NASLEDNJI TEKMI NE SME NASTOPATI, DOKLER NE PORAVNA ŠTARTNINE S PREJŠNJE TEKME!
Rok predprijav: do vključno četrtka, 26. 4. 2012, na naslovu: bsx.team@gmail.com

ŠTARTNINA:
15 EUR v predprijavi; 20 EUR na dan uradnega treninga ( za U17,17+)
10 EUR v predprijavi; 15 EUR na dan uradnega treninga ( vse ostale kategorije )
5€ v predprijavi; 10€ na dan uradnega treniga (amaterji) + 10€ (dnevna licenca)

PLAČILO ŠTARTNINE, KONTROLA LICENC in PREVZEM ŠTEVILK, na PRIJAVNEM MESTU!

URNIK:

Sobota, 28.4.2012 (Državno prvenstvo in Slovenski pokal)

- Tekmuje se po pravilih UCI in določilih Tekmovalnega pravilnika KZS-OGK
- Dvig štartnih številk v prijavni službi za celotno ekipo. Številke prevzame vodja oz. spremljevalec ob predložitvi veljavnih licenc in plačilu štartnine za celotno ekipo.
- Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
- Pritožbe bo sprejemala tekmovalna komisija v skladu s tekmovalnim pravilnikom, sprejema jih glavni sodnik do 15 min po objavi rezultatov ob plačilu kavcije 15€.
- Prireditelj ne odgovarja za posledice, ki jih tekmovalec povzroči sebi, sotekmovalcu ali tretji osebi.
- Zagotovljena sta zdravstvena služba (v času uradnega treninga in tekmovanja).
- Prireditelj si pridržuje pravico sprememb tega razpisa, o čemer bo udeležence pravočasno obvestil.

_________________
Lp Tilen

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
admin

PrispevekObjavljeno: 04 Maj 2012 15:33    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kot prvo od letošnjih kolesarskih državnih prvenstev je pod streho prvenstvo v dirkanju s kolesi BMX. V soboto so ga ob mednarodni konkurenci izvedli v Mariboru, hkrati podelili prve točke slovenskega pokala letos, v nedeljo je sledila še odprta dirka.

Slovenski članski prvak (kategorija 17+) ostaja Tilen Frank, član BSX Teama iz Maribora, ki je tudi uredil mariborsko progo in izvedel prvenstvo. Tilen je bil v soboto tudi edini Slovenec v finalni vožnji, v kateri se je pomeril s četico madžarskih reprezentantov, z dvema Avstrijcema in Ukrajincem. Tilen je bil v cilju četrti.
Ob srebru in bronu pa se je odločalo v malem finalu, ki ga je dobil Davorin Maleković pred Matejem Stapićem. Še dva domačina torej, v malem finalu pa so od Slovencev nastopili še Žiga Fidler (BSX, 13. mesto), Jani Fučka (Črn trn, 15. mesto) in Jure Gorše (Ribnčan, 16. mesto).

Podoben je bil razplet velikega finala v nedeljo, Frank je bil le mesto nižje in zopet edini Slovenec v zadnji dirki dneva. Mali finale pa je dobil Žan Godina (BSX), ki je prejšnji dan zmagal v kategoriji do 17 let.

V soboto je nastopilo 70 tekmovalcev iz Slovenije, Avstrije, Madžarske in Ukrajine, v nedeljo na "open" dirki deseterica manj.

Tekomvanje je bilo obakrat zelo razburljivo in zanimivo predvsem v kategoriji 17+, kjer je bilo največ tekmovalcev, ne gre pa pozabiti mlajših, ki so prav tako poskrbeli za odlično tekmovalno vzdušje.

Najuspešnejši klub prvenstva je domači BSX, osvojili so kar šest od sedmih naslovov in prejeli pokal za najuspešnejši klub. Tako je kar težko reči, česa je Tilen najbolj vesel - ubranitev svojega naslova, klubskega uspeha ali uspešne organizacije na progi, ki so jo hvalili tudi gostje iz tujine.

"Za vse bi se rad zahvalil vsem tekmovalcem in organizatorjem BSX teama!" pravi Frank. "Večina tekmovalcev je bilo zelo zadovoljna z organizacijo, predvsem pa z našo BMX progo, ki je ena izmed najboljših v tem delu Evrope in se že pogovarjamo za organizirane madžarske reprezentance in posameznih klubov."

Marborska prioga je stara že 25 let in ob teh priložnosti so prenovljeno progo še enkrat slovesno predali v uporabo.

Tekmovanje se na mariborsko progo vrača 8. in 9. septembra z dirkama avstrijsko-madžarsko-slovenskega pokala, kjer si lahko obetamo še številčnejšo udeležbo.